SPECIFIKA PRÁCE S LIDMI S PORUCHAMI PŘÍJMU POTRAVY V POMÁHAJÍCÍCH PROFESÍCH

Seminář s akreditací MPSV pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách (č. A2023/0721-SP/PC)

Anotace

Zveme vás na akreditovaný seminář o poruchách příjmu potravy určený pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách, ale také pro psychology, psychoterapeuty, nutriční terapeuty, výchovné poradce, metodiky prevence a další pedagogické pracovníky, kteří se ve své práci setkávají s klienty s poruchami příjmu potravy a potřebují se dozvědět, jak získat jejich důvěru, na co se zaměřit, co naopak raději nepoužívat a v čem se nám kdy co s klienty dařilo.

Program

  • Teoretická východiska problematiky poruch příjmu potravy
  • Specifika práce s cílovou skupinou
  • Užitečné techniky (praktické ukázky, videa, dokumentace)
  • Závěrečná diskuze s lektorkami

Kapacita

Maximálně 12 účastníků

Délka trvání

8 vyučovacích hodin/2 000 Kč/osobu

Místo konání

EDU-ANABELL, z. ú., Masarykova 506/37, 602 00 Brno nebo na klíč v místě vašeho pracoviště (při větší skupině zájemců o seminář).

Lektorky

Bc. Markéta Hermannová

Působila v Anabell jako psycholožka a terapeutka ve službách následné péče, kde primárně poskytovala individuální terapii, vedla uzavřenou terapeutickou skupinu a věnovala se také rodinné terapii. Kromě vysokoškolského vzdělání v oboru psychologie a pedagogiky absolvovala mezinárodní terapeutický výcvik v tanečně pohybové terapii. Během výcviku působila na praxi na Psychiatrické klinice v Brně-Bohunicích, kde realizovala tanečně pohybovou terapii se skupinou lidí s poruchami schizofrenního spektra. Tanečně pohybové terapii a dalším uměleckým terapiím se věnovala i v Anabell.

 

 

Bc. et Bc. Lenka Rozkovcová

S klienty s poruchami příjmu potravy se potkává v poradnách Centra Anabell v Brně. Vystudovala filosofii humanitních věd a psychologii, v současné době dokončuje magisterské studium psychologie. Pracovala také v dílně pro pacienty Masarykova onkologického ústavu a jako konzultantka na Lince bezpečí. Má zkušenosti s lektorováním workshopů a přednášek zaměřených na oblast duševního zdraví.

 

 

Bc. Kateřina Sloviaková, DiS.

Je sociální pracovnice v Kontaktním centru Anabell Praha a také adiktoložka. V rámci lektorování se věnuje workshopům a vzdělávání pro odbornou veřejnost. Vzdělání absolvovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Vyšší odborné škole sociální v Ostravě. Absolvovala mnoho kurzů a výcviků zaměřených na práci s klienty a manažerské dovednosti (Otevřený dialog, Internetové poradenství, Vedení rozhovorů, Motivační rozhovory, Situační vedení apod.). Nyní je frekventantkou terapeutického výcviku v Gestalt terapii v IVGT.

 


Kontaktní osoba

Bc. Kateřina Ševčíková
manažerka vzdělávací agentury

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 777 178 734