SPECIALIZOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ PRO ZDRAVOTNÍ SESTRY A NUTRIČNÍ PORADCE

Program vznikl v rámci realizace projektu Anabell pro zdravotníky (OP VK ve Středočeském kraji, reg. číslo CZ.1.07/3.2.11/02.0029). Cílem vzdělávání je prezentace takových nástrojů profesionální práce, které vám umožní dále rozvíjet a upevňovat znalosti v oblasti práce s klienty s poruchami příjmu potravy. Vzdělávání je orientované nejen na základní teoretické podněty, ale především na praktická cvičení k včasnému rozpoznání, vhodnou intervenci a hledání řešení rizikových jevů onemocnění.

Program se skládá ze tří modulů:

  • Modul č. 1 - dvoudenní seminář Tři Pé aneb Poruchy Příjmu Potravy 1., slouží k představení psycho-sociálních souvislostí nemoci 
  • Modul č. 2 - dvoudenní seminář Tři Pé aneb Poruchy Příjmu Potravy 2., slouží k představení nutričních a zdravotnických souvislostí nemoci 
  • Modul č. 3 - 3hodinová stáž na některém z pracovišť Centra Anabell (Brno, Praha, Ostrava) s praktickou ukázkou práce s klientem v rámci internetového poradenství, v prostředí pro-ana blogů apod.

Program je akreditován Českou asociací sester.

Program je doporučen Společností nutričních specialistů ČR.

Úspěšní absolventi obdrží Osvědčení o účasti.

Každý účastník obdrží odborné publikace Příručka pro zdravotníky, Nutriční doporučení pro komunikaci s klientem s poruchou příjmu potravy a Stravovací kalendář. Tyto materiály si v elektronické verzi můžete prohlédnout v Knihovně Anabell.

 


Kontaktní osoba:

Kateřina Ševčíková
manažerka vzdělávací agentury

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 777 178 734