SPECIFIKA PRÁCE S LIDMI S PORUCHAMI PŘÍJMU POTRAVY V POMÁHAJÍCÍCH PROFESÍCH

Anotace

Zveme vás na akreditovaný seminář o poruchách příjmu potravy určený pro psychology, psychoterapeuty, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách, výchovné poradce, metodiky prevence a další pedagogické pracovníky, kteří se ve své práci setkávají s klienty s poruchami příjmu potravy a potřebují se dozvědět, jak získat jejich důvěru, na co se zaměřit, co naopak raději nepoužívat a v čem se nám kdy co s klienty dařilo. Seminář má akreditaci MPSV pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. 

Program

- Teoretická východiska problematiky poruch příjmu potravy

- Specifika práce s cílovou skupinou

- Užitečné techniky (praktické ukázky, videa, dokumentace)

- Závěrečná diskuze s lektorkami 

Kapacita

Maximálně 12 účastníků

Délka trvání

8 vyučovacích hodin/1 000 Kč/os.

Místo konání

EDU-ANABELL, z. ú., Masarykova 506/37, 602 00 Brno nebo na klíč v místě vašeho pracoviště (při větší skupině zájemců o seminář)

Lektorky

PhDr. Ing. Jana Sladká-ŠevčíkováPhDr. Ing. Jana Sladká Ševčíková - působí jako ředitelka Centra Anabell i EDU-Anabell (zakladatelka obou společností), inspektorka kvality sociálních služeb. Lektoruje oblasti kvality v sociálních službách, managementu neziskových organizací, manažerských a komunikačních dovedností, ekonomiky a řízení NNO apod. Vysokoškolské studium absolvovala na FS VUT Brno a PdF MU Brno. V průběhu své praxe se zúčastnila desítek odborných terapeutických kurzů a výcviků, je absolventkou výcviku v Gestalt koučování a výcviku v supervizi a v koučování podle přístupu SF (terapie zaměřená na řešení). Je autorkou knihy Z deníku bulimičky, v níž popsala své osobní zkušenosti s poruchou příjmu potravy.

 


Kontaktní osoba

Kateřina Ševčíková
manažerka vzdělávací agentury

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 777 178 734