Vzdělávání pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách

Vzdělávání sociální práceKontaktní osoba:

Irma Čapková
manažerka vzdělávací agentury

Anabell, o. p. s., Masarykova 506/37, 602 00 Brno

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 725 048 885


DOKUMENTACE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Seminář o vedení dokumentace v sociálních službách nabízí možnost se podívat na práci s dokumentací ve dvou rovinách, a to z pohledu řízení interní dokumentace organizace a dále z pohledu ochrany osobních a citlivých údajů klienta sociální služby. Seminář účastníkům umožní zbavit se zbytečných papírů a pochopit, které jsou opravdu nezbytné a bez nichž se při poskytování kvalitní sociální služby podle Standardů kvality sociálních služeb neobejdou.

Číst dál...

KOUČOVACÍ TECHNIKY V INDIVIDUÁLNÍM PLÁNOVÁNÍ

Individuální plánování v sociálních službách je mnohdy zbytečným strašákem, a přitom je postačující si uvědomit, že plánování je běžnou součástí našeho každodenního života. Tak jak si naplánujete účast na našem semináři a musíte se na něj z různých stran a pohledů připravit, obdobně můžete plánovat veškeré aktivity i se svým klientem. Při individuálním plánování lze s úspěchem užívat otázky s nádechem koučovacích technik. Podpoříte tak klienta, aby řešení svých potíží hledal u sebe, a sice s využitím vlastních zdrojů a ve vlastní ekosíti. Nabídneme vám základní principy pro formulaci otázek, vhodných zejména pro individuální plánování v poradenské praxi.

Číst dál...

NAHLÉDNUTÍ DO MOŽNOSTÍ PRÁCE S MANDALOU ANEB SYMBOLIKA, RELAXACE A SEBEPOZNÁNÍ V JEDNOM KRUHU

Mandaly, tedy symetrické kruhové obrazy, doprovázejí osobnostní a duchovní rozvoj člověka již po staletí a napříč různými kulturami. V tomto workshopu můžete sami na sobě vyzkoušet možnosti, které mandaly nabízí pro osobní růst a rozvoj dětí i dospělých. Přijďte se nechat inspirovat symbolickými významy mandal, dozvědět se něco nového o sobě či si prostřednictvím práce s mandalou odpočinout, zrelaxovat a nabrat nové síly.

Číst dál...

1942079
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
131
1177
5032
10679
1942079

0.92%
0.68%
0.57%
0.11%
0.13%
97.59%

6 guests
no members

Vaše IP:100.26.179.196